Jan_Corba_logo_biele

Jedinčné a emotívne

svadobné video

Prežite znova tie najkrajšie momenty Vášho svadobného dňa.

Dokonalý svadobný deň

to je snom každého mladého páru. Plný neopakovateľných momentov, jedinečných situácií a výnimočných emócií. Je pre mňa radosť zachytiť ich, aby ste ich mohli znova prežiť s Vašimi blízkymi. A Vy si môžete zatiaľ vychutnať Váš svadobný deň naplno.

Ak Vás čaká Váš veľký deň, neváhajte a

Dokonalý svadobný deň

to je snom každého mladého páru. Plný neopakovateľných momentov, jedinečných situácií a výnimočných emócií. Je pre mňa radosť zachytiť ich, aby ste ich mohli znova prežiť s Vašimi blízkymi. A Vy si môžete zatiaľ vychutnať Váš svadobný deň naplno.

Ak Vás čaká Váš veľký deň, neváhajte a

váš dokonalý deň

Na každom detaile záleží

Základom úspešnej spolupráce je komunikácia. A najlepšia komunikácia je pri osobnom stretnutí. Je dôležité, aby sme sa spoznali a prebrali každý detail Vášho dňa. Čím viac budeme vedieť o Vašom dni, tým lepšie si vieme pripraviť koncepciu svadobného videa.

Svadobný deň je hektický a plný neočakávaných situácií, či krásnych momentov. Aby nám nič neušlo, pracujeme vo dvojici. Pomáha mi kolega Ivko Vredík. Kým sa jeden venuje Vám, druhý sleduje reakcie hostí. Prípadne chystá 3. kameru a mikrofóny, aby sme mali vždy čo najlepší zvuk a istotu ďalšieho záberu.

Aj keď pôsobím ako svadobný kameraman v Banskej Bystrici, rád cestujem do rôznych kútov Slovenska a spoznávam zvyky a nových ľudí. Ceny, ktoré dostanete v cenníku sú konečné. Bez dodatočných nákladov na dopravu. Pokiaľ nechcete nakrúcať rande alebo fotenie v iný deň a na inom mieste. V tom prípade mi radšej napíšte. 🙂
Tento lietajúci zázrak ponúka originálny pohľad a prináša nový rozmer k Vášmu príbehu. Napriek tomu, ja dron nevlastním. To však neznamená, že by som sa mu vyhýbal. Pokiaľ máte záujem o dron na Vašej svadbe, rád zavolám kolegu, ktorý vie ako s touto kúzelnou hračkou čarovať 😉

Taký je náš tím. Či už prídeme na svadbu len vo video zostave alebo foto+video tím, vždy sa snažíme o to, aby ste si Váš deň užili a na videu a fotografiách pôsobili uvoľnene a šťastne. Keď sa prácou zabávame, tak sa bavíte aj Vy. Teší nás, ak nás mladomanželia na svadbe vnímajú ako priateľov, len s kamerami 🙂

Komu sa chce čakať? Po svadobnom dni spracúvate prežité chvíle a ja Vám k tomu rád pomôžem krátkou video ochutnávkou. Do 2 – 3 dní od svadby Vám pošlem zostrih okolo 1 minúty, aby ste sa mohli na sociálnych sieťach podeliť o radosť aj s tými, ktorí nemohli s Vami prežiť svadobný deň.
Obsahuje reportážny zostrih Vášho S dňa. Momenty z príprav, výzdobu a fotenie. Dôležité momenty ako odobierku, obrad, mladomanželský a rodičovský tanec alebo čepčenie a vykrúcanku snímame 2 – 3 kamerami. Zábavu skladám z celých pesničiek prepletených zaujímavými momentami – svadobné hry, krájanie torty, hádzanie kytice, fotenie a pod. Video končí po prezlečení do šiat po polnoci pomalou skladou, takou emotívnou bodkou.
Ponúka zostrih tých najdôležitejších momentov, doplnených o krásne piesne, ktoré doplňajú atmosféru. Tento zostrih je svojou dĺžkou priam určený na to, aby ste sa ním pochválili na sociálnych sieťach.

Vo svojich videách používam licencovanú hudbu, nakúpenú v hudobných databázach ako artlist.io alebo audiio.com. Preto sa Vám nemôže stať, že Vám video odmietne niektorá sociálna platforma sprístupniť kvôli porušeniu autorských práv.

Full HD kvalita videa sa dnes už stala štandardom. Postupne ale prichádza vyššie rozlíšenie 4K. My sme na to však pripravení a radi Vám ponúkneme video balík aj v tejto kvalite. Čo to znamená 4K? Len to, že si môžete aj do posledného detailu vychutnať krásne chvíle Vášho veľkého dňa.

Spolupracujem s fotogrami Michalom Svítokom a Petrom Zbončákom. Vďaka tomu ponúkame komplexné balíky video+foto. Výhodou je to, že sme zohratí, pri práci si vieme pomôcť a hlavne vďaka správnej „chémii“, dokážeme vytvoriť pohodu počas Vášho svadobného dňa. Čo je samozrejme vidieť aj na výsledku, ktorý dostanete spolu na jednom nosiči a naraz.

Viem, že sa na svoje svadobné video tešíte, verte že aj ja. Svoju prácu preto neodkladám a snažím sa do nej pustiť čo najskôr. Dodacia doba je u mňa do mesiaca. Ak by sa ale vyskytlo niečo nečakané, viete o tom, pretože komunikácia je u mňa na prvom mieste.

V balíkoch nižšie nájdete zahrnuté tie najčastejšie požiadavky. Ak však máte nápad, ktorý tam nenájdete, napíšte mi. Pri otvorenej komunikácii nie je nič, čo by sa nedalo vyriešiť.

Ponuka balíkov pre Vás

VIDEO

VIDEO + FOTO

Nenašli ste balík?

Vaša spokojnosť, môj cieľ

Michal Mullner
Michal Mullner
Zobraziť viac
Janko, chceme sa Ti poďakovať za nádherne spracované video. Video dýcha pohodou, šťastím, nadšením, emóciami, láskou, rodinou, ktoré sme v ten deň prežívali ❤️👩‍❤️‍👨 Spolu s Peter Zbončák ste zachytili úžasné momenty nášho krásneho dňa, na ktoré budeme celý život spomínať. Máte úžasnú prácu.
Dáša Kulová
Dáša Kulová
Zobraziť viac
Pred svadbou sme si s Jankom prešli priebeh celého svadobného dňa, ochotne nám poradil ohľadom otázok, nejasností a príprav, ako veľké pozitívum vnímam možnosť dohody, čo sa týka začiatku a konca natáčania, nestretnete sa s prístupom ,,tlačenia" do balíčkov. Svadobné video a hlavne jeho zostrih sa stretli s veľkým ohlasom a dojatím z toho, ako krásne to Janko zachytil. Svoju prácu robí s láskou, radosťou, ale i veľkou profesionalitou a kvalitou. Ak niekto váha pri výbere kamerana, ale i fotografa, vrelo ťa/vás môžem odporučiť 🙂
Paulína Černáková
Paulína Černáková
Zobraziť viac
Ahoj Janko, chceme s mojím manželom poďakovať za profesionálne a maximálne perfektne odvedenú prácu . Hlavne by som chcela vyzdvihnúť váš ľudský prístup. Fotky , zostrihy a samotné svadobné video je plné , lásky , radosti , elánu a potešenia. Nikdy som sa pred objektívom necítila tak uvoľnená a bez stresu , ako budem vyzerať 😁,ako pri vás dvoch, pretože samotné fotografovanie a kamerovanie bolo plné uvoľnenia, smiechu a zábavy.
Ivana Stankovianska
Ivana Stankovianska
Zobraziť viac
Veľmi pekne ďakujeme Janko za nádherné video, perfektné spracovanie a taktiež nám spravil navyše zostrih z fotenia, môžem len odporúčať každému. Super komunikácia, rýchle dodanie a skvelý prístup, jeho video je v super kvalite a je top vo svojom odbore.
Lily Ingham
Lily Ingham
Zobraziť viac
We are so glad we chose Jan Corba Foto-Video to film and photograph our wedding on 25.6.22.
So kind and patient, Jan took time to listen to our ideas ( in English & Slovak! ) and helped us to organise the day, so it was absolutely amazing! We will forever be grateful, both videos and photos are stunning, and it is fantastic to look back and relive the day all over again. Thank you so much Jan & team!! 😊
Veronika Bolčová Bacúšanová
Veronika Bolčová Bacúšanová
Zobraziť viac
Patrí vam veľké DAKUJEM 🙂 super prístup,rýchla komunikácia,trpezlivosť,rýchle dodanie 👸🏼🤴🏻lepšie sme si nemohli vybrať sme nad mieru spokojný s výsledkom video ako sme si vysnívali 😇 Určite budem len odporúčať 🤍🕊
Predošlé
Ďalšie

Sme zohratý
kreatívny tím

Fotograf Michal Svítok
Michal Svítok

fotograf a dronista

Ivan Vredík kameraman
Ivan Vredík

kameraman

Napíšte mi

ďakujem!

Váš formulár bol úspešne odoslaný.

Odpoviem Vám naň čo najskôr.