Jan_Corba_logo_biele

Ivka a Pali

svadba

Myslím, že mnohí budú súhlasiť s názorom, že nájsť dobré miesto na svadbu je skutočná výzva. V prvom rade nájsť miesto podľa svojich predstáv a v druhom rade, aby mali voľný práve ten Váš termín.

Ivke a Palimu to však vyšlo. Vybrali si skutočne dokonalé miesto na svadbu – zámok Grand Vígľaš. O tom svedčí nie len video, ale aj spokojní hostia a hlavne nadšení mladomanželia.

Mať celý svadobný deň – od obliekania, cez obrad, zábavu, až po ubytovanie- na jednom mieste prináša jednu veľkú výhodu – pohoda. A tú si Ivka a Pali skutočne vychutnali.

Ich lásku vystihla v príhovore Ivkina sesternica „Šťastný je človek, ktorý nájde najlepšieho priateľa. Ale šťastnejší je ten, kto nájde najlepšieho priateľa vo svojom partnerovi.“

O zábavu sa staral DJ Jeger.

Výzdobou im ich výnimočný deň skrášlila Eventia.

Kamera

Ján Čorba, Ivan Vredík

Svadobný deň patrí medzi neopakovateľné okamihy. Vrátiť sa k výnimočnej atmosfére a najdôležitejším momentom môžete aj po rokoch prostredníctvom svadobného videa. Balík foto-video zahŕňa navyše spoluprácu so spoľahlivými fotografmi. V prípade náročnejšieho projektu pracujem aj s ďalšími kameramanmi.  Čaká Vás najvýnimočnejší deň Vášho života? Poďme ho spolu

Svadobné foto

Ďalšie svadobné videá

svadba

Napíšte mi

ďakujem!

Váš formulár bol úspešne odoslaný.

Odpoviem Vám naň čo najskôr.