Jan_Corba_logo_biele

svadba

Katka a Jožko

svadba

Svadobný deň Katky a Jožka bol naozaj originálny a plný nečakaných momentov.
Bol malou vyhliadkovou jazdou po strednom Slovensku. Krásne slnečné počasie len dotváralo tú správnu náladu.

Najprv ženích v sprievode motoriek Harley-Davidson vyzdihol nevestu doma.
Vo veteráne ju odviezol na sobáš do evanjelického kostola v Banskej Bystrici. Tu ich privítal fujarista sólom.
Po obrade ich čakalo fotenie v krásnom prostredí zámku Grand Vígľaš, čo dodalo svadbe elegantný nádych, ktorý si zaslúžila.

No to skutočné vyvrcholenie ich svadby čakalo v luxusnej stodole Momoland pri vodnej nádrži Ružiná.

Viacerí talentovaní hudobníci, vrátane samotného ženícha, prispeli k nezabudnuteľnému zážitku. Jeho sólový výkon pre nevestu bol pravým vrcholom dňa a dodal svadobnému deň osobitnú intimitu a zmysel.

Takýto jedinečný deň sa zriedkavo stáva, a som šťastný, že som bol súčasťou tohto dobrodružstva plného lásky, radosti a hudby.
Pre mňa, ako kamaráta Jožka a Katky, to bola úloha plná zodpovednosti. Nakrúcať ich svadobný deň bolo pre mňa obzvlášť náročné, pretože som chcel zachytiť každý dôležitý moment s maximálnou precíznosťou a citom. Ale zároveň to bolo krásne vedieť, že som súčasťou tohto úžasného okamihu v ich živote.

Kamera

Ján Čorba, Ivan Vredík

Svadobný deň patrí medzi neopakovateľné okamihy. Vrátiť sa k výnimočnej atmosfére a najdôležitejším momentom môžete aj po rokoch prostredníctvom svadobného videa. Balík foto-video zahŕňa navyše spoluprácu so spoľahlivými fotografmi. V prípade náročnejšieho projektu pracujem aj s ďalšími kameramanmi.  Čaká Vás najvýnimočnejší deň Vášho života? Poďme ho spolu

Ďalšie svadobné videá

svadba

Napíšte mi

ďakujem!

Váš formulár bol úspešne odoslaný.

Odpoviem Vám naň čo najskôr.