Jan_Corba_logo_biele

Diana Javorčíková

promo video

Žijeme v dobe, kedy sa sociálne siete stali súčasťou nášho každodenného života. Ponúkajú možnosť priamo osloviť potencionálneho voliča a zároveň získať od nich spätnú väzbu. Preto sa tento mediálny priestor stal zaujímavým aj pre realizáciu predvolebnej kampane.
Avšak text samotný je pre používateľa nezaujímavý a ľahko prehliadnuteľný pri scrollovaní. Fotografia síce zaujme, nedokáže však odovzdať všetky potrebné informácie. Najvhodnejšie je v tejto oblasti promo video.

Nezávislá kandidátka na primátorku Banskej Bystrice Diana Javorčíková ma oslovila na spoluprácu pri tvorbe tohto obsahu pre svoju kampaň.

Počas prvých stretnutí sme zistili, že máme rovnaký pohľad na formu a dĺžku videí. Ich hlavnou myšlienkou je priniesť divákovi informáciu o problémoch mesta a jeho jednotlivých častí. Zároveň poukázať na možné riešenia týchto problémov. Hlavnou postavou, ktorá sprevádza každým videom je samozrejme Diana Javorčíková.

Kamera

Ján Čorba, Samuel Telúch

Miesto nakrúcania

Banská Bystrica

Strih a réžia

Ján Čorba

Promo video je to správne riešenie, ak chcete svoju firmu, činnosť alebo produkt zviditeľniť. Pomôže Vám dostať sa do povedomia tých, na ktorých cielite. Máte v pláne naštartovať svoj marketing? Začnime ho spolu

Pozrite si taktiež

promo video

Napíšte mi

ďakujem!

Váš formulár bol úspešne odoslaný.

Odpoviem Vám naň čo najskôr.