Jan_Corba_logo_biele

Catering party

promo video

Nakrúcanie videa o varení a cateringu je zábavná výzva plná kreativity.

Spolupráca so spoločnosťou Catering Party Servis je synonymom kreativity a inovácie. Spoločne vytvárame promo videá, ktoré nielenže zdôrazňujú chutné jedlo, ale prinášajú aj nezabudnuteľné zážitky. Našou vášňou je zachytiť jedinečný štýl jedla a atmosféru podujatí, kde Catering party vyniká svojou originalitou. Sme hrdí na to, že dokážeme vytvoriť videá, ktoré okamžite zaujmú a priblížia zážitok vizuálne.
Dosahujeme spoločné ciele vďaka neodmysliteľnej spolupráci.

Príprava

Pred nakrúcaním si preto vždy ujasníme cieľ, dohodneme sa na dôležitých momentoch. Keďže je každé nakrúcanie výnimočné, vždy hľadáme originálne riešenia a zábery.
Na základe ich požiadaviek sme špecifikovali technické detaily nakrúcania a stanovili vhodné riešenia. Cieľom je pracovať v deň nakrúcania čo najefektívnejšie.

Výroba

Nakrúcanie práce cateringu je neoceniteľná skúsenosť.
Catering Party Servis funguje ako precízny stroj. Majú premyslený každý detail, z každého kroku sa rodí dokonalosť. Od prípravy až po servírovanie, každý proces je pre mňa inšpiráciou.

Kamera

Ján Čorba

Produkcia

Catering Party Servis
Ján Čorba

Miesto nakrúcania

Catering Party Servis
Poníky

Strih a réžia

Ján Čorba

Čo na to klient?

„Už po prvom osobnom stretnutí sme zistili, že kameraman Ján Čorba je ten správny človek na tvorbu videí, ktoré nám pomôžu zviditeľniť našu firmu Catering Party Servis. Je to človek na vysokej profesionálnej úrovni nie len jeho tvorbou ale aj vystupovaním a hlavne ľudským prístupom. Stačí len povedať očakávania, požiadavky a všetko je vybavené. Pri natáčaní našich akcií sme ani nespozorovali, že nejaký kameraman sleduje naše ruky a pri každej činnosti nám “stojí za chrbtom”. Naše požiadavky boli vždy splnené a doplnené o dobré rady a tipy od neho, skúseného kameramana, ktorý vie ako správne robiť svoju prácu. Vždy nás usmernil a jeho nápady “čo ako vyzerá dobre” boli pre nás vždy obohacujúce. To sa vždy odzrkadlilo vo výsledku, ktorý bol veľakrát nad naše očakávania.“

Promo videá majú kľúčový význam pre úspech. Sú silným nástrojom na oslovenie a zapojenie publika. Pomáhajú zdôrazniť jedinečné vlastnosti a hodnotu vašej značky, podniku alebo produktu. S ich pomocou môžete vytvoriť silný dojem a zvýšiť záujem o vaše podnikanie. Nezanedbávajte dôležitosť promo videa – je to investícia do úspechu a rastu vášho podniku.
Poďme Vaše predstavy spolu

Ďalšie videá vytvorené pre Catering Party Servis

Pozrite si taktiež

promo video

Napíšte mi

ďakujem!

Váš formulár bol úspešne odoslaný.

Odpoviem Vám naň čo najskôr.