Jan_Corba_logo_biele

Farmárska revue

promo video

Jankovi Škorňovi sa úspešne darí spolu s tímom kolegov zo štúdia RTVS v Banskej Bystrici vyrábať jednu z najsledovanejších relácií na Dvojke. Naša spolupráca na relácii Farmárska revue začala počas môjho pôsobenia v tejto televízii. Najprv som prispieval svojou kvapkou do mlyna ako kameraman. Neskôr ako fotograf. A postupne sa z toho stala promo spolupráca.

Výroba relácie je síce náročná, ale plná dobrej nálady a zaujímavých momentov. Každý z členov štábu vie, čo má robiť. Spolu s vždy dobre naladeným Jankom Škorňom fungujú ako hodinky. Alebo skôr dobre zabehnutý traktor. (Keď už ho majú v logu 😊)
Fotenie alebo výroba krátkeho „behind the scene“ videa je priam oddychová záležitosť. Vždy ma poteší, ak sa môžem pridať k štábu.

Filmový festival Agrofilm je najväčším podujatím, kde sa pravidelne stretávam s tvorcami Farmárskej revue. Tématikou premietaných filmov je, samozrejme, poľnohospodárstvo. RTVS podporuje tento festival ako mediálny partner prostredníctvom špeciálnych dielov Farmárskej revue priamo z miesta.

Na Agrofilme taktiež spolupracujem ako oficiálny fotograf podujatia. Ukážku prác nájdete v tejto fotogralérii.

Promo video je to správne riešenie, ak chcete svoju firmu, činnosť alebo produkt zviditeľniť. Pomôže Vám dostať sa do povedomia tých, na ktorých cielite. Máte v pláne naštartovať svoj marketing? Začnime ho spolu

Foto z nakrúcania relácie Farmárska revue

Viac fotografií zo zákulisia tvorby relácie Farmárska revue nájdete vo foto portfóliu.

promo video

Napíšte mi

ďakujem!

Váš formulár bol úspešne odoslaný.

Odpoviem Vám naň čo najskôr.