Jan_Corba_logo_biele

Karin a Martin

svadba

Svadobné video Karin a Martina je ukážkou toho, že ak sa nájdu dve spriaznené duše, dokážu spolu aj nemožné. Napríklad spojiť dve susedné obce – Michalovú a Pohronskú Polhoru.

Na úpätí Veporských vrchov, ktorým kraľuje Zbojská, sa 29.6.2019 začal jeden netradičný svadobný deň. Netradičný aj pokojom a pohodou. Karin a Martin si svoj deň užívali po dúškoch. Od rána, cez prípravy, obliekanie, až po obrad v kostole v Pohronskej Polhore. Následne tento výnimočný deň pokračoval na salaši Zbojská, ktorý svojou jedinečnosťou a krásnym prostredím dotvoril dokonalú atmosféru svadobného dňa. Keď sme pri atmosfére – počuť spievať ženícha a 40 horehroncov pieseň Na kráľovej holi je neopísateľný zážitok.

Nezabudnuteľných momentov je počas svadobného dňa mnoho. Preto aby mi neušli, mi pomáhal ako druhý kameraman Vlado Mikloš. Fotograf, ktorý si vyskúšal pozíciu kameramana.

Svadobný deň patrí medzi neopakovateľné okamihy. Vrátiť sa k výnimočnej atmosfére a najdôležitejším momentom môžete aj po rokoch prostredníctvom svadobného videa. Balík foto-video zahŕňa navyše spoluprácu so spoľahlivými fotografmi. V prípade náročnejšieho projektu pracujem aj s ďalšími kameramanmi.  Čaká Vás najvýnimočnejší deň Vášho života? Poďme ho spolu

Svadobné foto

Pozrite si taktiež

svadba

ďakujem!

Váš formulár bol úspešne odoslaný.

Odpoviem Vám naň čo najskôr.